WICCAC


WebmÓsters
Independents




Portada WICCAC


QuŔ Ús WICCAC





WICCAC

Posa el Bar˛metre a la teva web:

Posa el Bar˛metre a la teva web

Bar˛metre de l'˙s del catalÓ a Internet (**)

Darrera actualitzaciˇ del resum de situaciˇ del Bar˛metre
 
Ress˛ del Bar˛metre a Internet - Enllašos


Assegurances i M˙tues

Moltes asseguradores d'implantaciˇ a tot l'estat nomÚs tenen el castellÓ. Tenen versiˇ en catalÓ el Consell de ColĚlegis de Mediadors d'Assegurances de Catalunya, Godoy Corredoria d'Assegurances, Grup AssistŔncia, M˙tua General de Catalunya, Adeslas SegurCaixa, M˙tuacat, Catalana Occident, Ocaso, Agrupaciˇ, Mussap, Mutuam, Midat M˙tua, FIATC, CaiFor, Asepeyo, DKV Seguros, Fremap, BIBM Assegurances, M˙tua de Terrassa, AtlÓntida, M˙tua Manresana, MartÝn y Cachˇn i Atlantis Seguros.

Consell de ColĚlegis de Mediadors d'Assegurances de Catalunya (*) www.consell-cmatc.com catalÓ
Godoy Corredoria d'Assegurances (*) www.godoy-ca.com catalÓ
Grup AssistŔncia (SCIAS i AssistŔncia SanitÓria ColĚlegial) (*) www.scias.com catalÓ i castellÓ
M˙tua General de Catalunya (*) www.mgc.es catalÓ i castellÓ
Adeslas SegurCaixa (*) www.adeslassegurcaixa.es catalÓ i castellÓ
M˙tuacat (*) mutuacat.cat catalÓ
Catalana Occident (*) www.seguroscatalanaoccidente.com castellÓ i catalÓ
Ocaso www.ocaso.es castellÓ, catalÓ i anglŔs
Agrupaciˇ (*) www.agrupacio.es catalÓ i castellÓ
Mussap (*) www.mussap.es catalÓ i castellÓ
Mutuam (Montepio TŔxtil) (*) www.mutuam.com catalÓ i castellÓ
Midat M˙tua (*) www.midat-mutua.es catalÓ i castellÓ
Mutua Universal Mugenat (*) www.mutuauniversal.net catalÓ i castellÓ
FIATC, Mutua de Seguros (*) www.fiatc.es castellÓ i catalÓ
CaiFor (*) www.caifor.com castellÓ i catalÓ
Asepeyo (*) www.asepeyo.es castellÓ i catalÓ
Regal (*) www.regal.es castellÓ i catalÓ
Generali www.generali.es castellÓ i catalÓ
DKV Seguros www.dkvseguros.com castellÓ, catalÓ, alemany i anglŔs
Asisa www.asisa.es castellÓ, catalÓ i anglŔs
Fremap (*) www.fremap.es castellÓ, catalÓ, euskera, gallec i anglŔs
BIBM Assegurances (*) www.bibm.ad catalÓ (castellÓ, francŔs i anglŔs, versiˇ redu´da)
M˙tua de Terrassa (*) www.mutuaterrassa.es catalÓ i castellÓ
AtlÓntida (*) www.atlantida.net catalÓ i castellÓ
M˙tua Manresana (*) www.mutuamanresana.com catalÓ
MartÝn y Cachˇn (*) www.martinycachon.com catalÓ i castellÓ
Atlantis Seguros (*) www.atlantis-seguros.es castellÓ, catalÓ i francŔs
Divina Pastora Seguros (*) www.divinapastora.com castellÓ
Sanitas (*) www.sanitas.es castellÓ
Santa LucÝa (*) www.santalucia.es castellÓ
Mutua General de Seguros (*) www.mgs.es castellÓ
Mapfre (*) www.mapfre.es castellÓ
Axa Seguros www.axa.es castellÓ
Mutua Madrile˝a www.mutua.es castellÓ
Direct Seguros www.directseguros.es castellÓ
Verti www.verti.com castellÓ
AMV Seguros www.amv.es castellÓ
Lineadirecta.com www.lineadirecta.com castellÓ i anglŔs
FÚnix Directo (Allianz) www.fenixdirecto.com castellÓ
Zurich Espa˝a www.zurichspain.com castellÓ
Allianz Seguros www.allianz.es castellÓ
ARAG www.arag.es castellÓ
Pelayo Seguros www.pelayo.com castellÓ
Liberty Seguros - GÚnesis www.libertyseguros.es castellÓ
Seguros.es www.seguros.es castellÓ
Plus Ultra Seguros www.plusultra.es castellÓ
Reale Seguros www.reale.es castellÓ
Caser www.caser.es castellÓ
Balumba www.balumba.es castellÓ
Closa Seguros (*) www.closaseguros.com castellÓ (altres llengŘes amb el traductor de Google)



Grups del Bar˛metre
Grans Empreses i Multinacionals | Autom˛bil | Telecomunicacions i Telefonia | Caixes i Bancs | Portals | Cercadors i Directoris | Fires i Salons | Cinema | Teatre i Dansa | Diaris i Revistes | Viatges, Turisme, Transports i Hotels | RÓdio i Televisiˇ | Esports | ONG | Jocs i Oci | M˙sica | Universitats | Editorials i Llibreries | Assegurances | Alimentaciˇ i Begudes | Vins i Caves | ElectrodomŔstics i Fotografia | InformÓtica i Internet | ImmobiliÓries | Moda i Roba | Neteja i Perfumeria | Varis | Laboratoris | Ďptiques | Missatgeria i Transport | EsglÚsia | PaÝs ValenciÓ | Illes Balears | Empreses de treball temporal | Institucions de l'Administraciˇ de l'Estat i de la UE |



Joan Soler i MartÝ
membre de l'equip de Coordinadors de WICCAC wiccac.cat
i WebmÓster de Kontrol Web kontrolweb.cat



(*) del paÝs o amb una forta implantaciˇ/vinculaciˇ
(**) A causa del ress˛ que ha tingut aquest treball, WICCAC seguirÓ treballant en aquesta lÝnia i anirÓ actualitzant i completant la informaciˇ, la qual es farÓ p˙blica peri˛dicament com una mena de bar˛metre de l'˙s del catalÓ a Internet.



Portada WICCAC | Informaciˇ sobre WICCAC



Creative Commons License
Aquesta obra estÓ subjecta a una LlicŔncia de Creative Commons.