WICCAC


Webmàsters
Independents




Portada WICCAC


Què és WICCAC





WICCAC

Posa el Baròmetre a la teva web:

Posa el Baròmetre a la teva web

Baròmetre de l'ús del català a Internet (**)

Darrera actualització del resum de situació del Baròmetre
 
Ressò del Baròmetre a Internet - Enllaços


Electrodomèstics / Fotografia

Els fabricants i les cadenes de botigues d'electrodomèstics i fotografia ignoren bastant el català. Només Taurus, Calbet Electrodomèstics, Kyoto Electrodomèstics, CNA Group, Milar Electrodomèstics, Bazar El Regalo, Edesa, Aspes, Degisa, Fotoespai - Barcelona Centre d'Imatge - Escola de Fotografia i SerPlus tenen versió en català.

Taurus (*) www.taurus.es català, castellà, portuguès, anglès i francès
Calbet Electrodomèstics (*) www.calbet.cat
www.calbet.es
català
castellà
Kyoto Electrodomèstics (*) www.kyotoelectrodomesticos.com català i castellà
CNA Group (*) www.cnagroup.com.es castellà, català, portuguès i anglès
Milar Electrodomèstics (*) www.milar.es català i castellà
Bazar El Regalo (*) www.bazarelregalo.es català i castellà
Edesa (*) www.edesa.com català
Aspes www.aspes.es català, castellà, euskera i gallec
Degisa (*) www.degisa.com català
Fotoespai - Barcelona Centre d'Imatge - Escola de Fotografia (*) www.fotoespai.cat català
SerPlus (*) www.serplus.es català, castellà i anglès
Expert www.expert.es castellà (catàleg en català)
Master Cadena www.mastercadena.es castellà (catàleg en català)
Miró (*) www.miro.es castellà
Fagor www.fagorcnagroup.com castellà i anglès
Pont Reyes (*) www.pontreyes.com castellà
Confort Electrodomésticos www.confort-electro.com castellà
Tien21 www.tien21.es castellà
Worten www.worten.es castellà
Beko www.beko.es castellà
Fotoprix (*) www.fotoprix.es castellà, anglès, portiguès i francés
Foto Sistema (Cialit, QSS) (*) www.fotosistema.com castellà, francès i anglès
Jordi Bas Foto (*) www.jordibasfoto.com castellà
Salvador Serra (Fotografia) (*) www.salvadorserra.com castellà
Foto K (*) www.fotok.es castellà
Digital Factory (*) www.digital-factory.es castellà i portuguès
Activa Hogar Electrodomésticos www.activahogar.com castellà
Kodak www.kodak.es castellà
Fujifilm www.fujifilm.es castellà
Nikon www.nikon.es castellà
Olympus www.olympus.es castellà
Konica Minolta www.konicaminolta.es castellà
Philips www.philips.es castellà
Grundig www.grundig.es castellà
Panasonic www.panasonic.es castellà
Solac www.solac.es castellà, anglès, alemany, francès i portuguès
Bosch Electrodomésticos www.bosch-home.es castellà
Braun www.braun.com/es/ castellà
Saunier Duval www.saunierduval.es castellà
Sharp www.sharp.es castellà
Sony www.sony.es castellà
Teka España www.teka.es castellà i anglès
Balay www.balay.es castellà i portuguès
Fujitsu www.fujitsu.es castellà
Casio www.casio.es castellà
Moulinex www.moulinex.es castellà
Rowenta España www.rowenta.es castellà
Tefal www.tefal.es castellà
Indesit www.indesit.es castellà
AEG www.aeg.com anglès i alemany
Zanussi www.zanussi.es castellà
Grupo Electrolux (Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire) www.electrolux.es castellà
Miele www.miele.es castellà
LG Electronics www.lge.es castellà
Samsung www.samsung.es castellà
Siemens Electrodomésticos www.siemens-ed.com castellà
Carrier España www.carrier.es castellà
JVC España www.jvc.es castellà
Lauson www.lauson.es castellà
Cata (*) www.cata.es castellà i anglès
Mepamsa www.mepamsa.es castellà
Otsein Hoover www.otsein.es castellà
Soler & Palau (*) www.solerpalau.es/index.jsp castellà
Jata www.jata.es castellà i anglès
Brita www.brita.net/es/ castellà
Eurofred (*) www.eurofred.com castellà
Thomson www.thomsontv.es castellà
Pioneer Electronics Ibérica www.pioneer.es castellà
Ufesa www.ufesa.es castellà
Whirlpool www.whirlpool.es castellà
BSH Electrodomésticos España (Bosch, Siemens, Gaggenau, Neff, Ufesa i Balay) www.bsh-group.com/laender/es/ castellà
Junkers www.junkers.es castellà
Nomatica España www.nomatica.com/es/ castellà
Grupo Casanova Fotografía (*) www.casanovafoto.com castellà
Palson www.palson.com castellà i anglès
Climastar www.climastar.es castellà, anglès, francès, portuguès i alemany



Grups del Baròmetre
Grans Empreses i Multinacionals | Automòbil | Telecomunicacions i Telefonia | Caixes i Bancs | Portals | Cercadors i Directoris | Fires i Salons | Cinema | Teatre i Dansa | Diaris i Revistes | Viatges, Turisme, Transports i Hotels | Ràdio i Televisió | Esports | ONG | Jocs i Oci | Música | Universitats | Editorials i Llibreries | Assegurances | Alimentació i Begudes | Vins i Caves | Electrodomèstics i Fotografia | Informàtica i Internet | Immobiliàries | Moda i Roba | Neteja i Perfumeria | Varis | Laboratoris | Òptiques | Missatgeria i Transport | Església | País Valencià | Illes Balears | Empreses de treball temporal | Institucions de l'Administració de l'Estat i de la UE |



Joan Soler i Martí
membre de l'equip de Coordinadors de WICCAC wiccac.cat
i Webmàster de Kontrol Web kontrolweb.cat



(*) del país o amb una forta implantació/vinculació
(**) A causa del ressò que ha tingut aquest treball, WICCAC seguirà treballant en aquesta línia i anirà actualitzant i completant la informació, la qual es farà pública periòdicament com una mena de baròmetre de l'ús del català a Internet.



Portada WICCAC | Informació sobre WICCAC



Creative Commons License
Aquesta obra està subjecta a una Llicència de Creative Commons.