WICCAC


WebmÓsters
Independents




Portada WICCAC


QuŔ Ús WICCAC





WICCAC

Posa el Bar˛metre a la teva web:

Posa el Bar˛metre a la teva web

Bar˛metre de l'˙s del catalÓ a Internet (**)

Darrera actualitzaciˇ del resum de situaciˇ del Bar˛metre
 
Ress˛ del Bar˛metre a Internet - Enllašos


Empreses de treball temporal

Sector amb poca presŔncia del catalÓ, que ha anat creixent. NomÚs Select ETT, Manpower, Barna Work Grupo Norte, Temporal Quality, Grup Organigrama, Arsett, Catt, GCT - Grup catalÓ de Treball ETT, GrupB2002 i Iman Temporing tenen versiˇ en catalÓ.

Select ETT (*) www.select.es catalÓ i castellÓ
Manpower www.manpower.es castellÓ, catalÓ i anglŔs
Barna Work Grupo Norte (*) www.gruponorte.es castellÓ, catalÓ i anglŔs
Temporal Quality (*) www.temporalquality.com catalÓ
Grup Organigrama (*) www.organigrama.com catalÓ
Arsett (*) www.arsett.com catalÓ i castellÓ
Catt (*) www.catt.es catalÓ i castellÓ
GCT - Grup catalÓ de Treball ETT (*) www.grupcatala.com catalÓ i castellÓ
GrupB2002 (*) www.b2002ett.com catalÓ, castellÓ i anglŔs
Iman Temporing (*) www.empresasiman.com castellÓ, catalÓ i francŔs
Grupo Adecco www.adecco.es castellÓ
Masterwork ETT, SA (*) www.masterwork.es castellÓ
Alta Gestiˇn altagestionsrl.com castellÓ
Agio www.agio.es castellÓ
Start People Espa˝a www.startpeople.es castellÓ
Randstad (Randstad i Umano) www.randstad.es castellÓ
Quality Job www.qualityjob.es castellÓ
Iber Congres ETT (*) www.ibercongresett.com castellÓ
Gama Congresos i ETT (*) www.gamacongresos.com castellÓ (Congresos tambÚ en anglŔs)
Allbecon Spain www.allbecon.es castellÓ
Vedior www.vedior.es castellÓ
Tutor Recursos Humanos www.tutor-rrhh.com castellÓ
Flexiplan ETT www.flexiplan.es castellÓ



Grups del Bar˛metre
Grans Empreses i Multinacionals | Autom˛bil | Telecomunicacions i Telefonia | Caixes i Bancs | Portals | Cercadors i Directoris | Fires i Salons | Cinema | Teatre i Dansa | Diaris i Revistes | Viatges, Turisme, Transports i Hotels | RÓdio i Televisiˇ | Esports | ONG | Jocs i Oci | M˙sica | Universitats | Editorials i Llibreries | Assegurances | Alimentaciˇ i Begudes | Vins i Caves | ElectrodomŔstics i Fotografia | InformÓtica i Internet | ImmobiliÓries | Moda i Roba | Neteja i Perfumeria | Varis | Laboratoris | Ďptiques | Missatgeria i Transport | EsglÚsia | PaÝs ValenciÓ | Illes Balears | Empreses de treball temporal | Institucions de l'Administraciˇ de l'Estat i de la UE |



Joan Soler i MartÝ
membre de l'equip de Coordinadors de WICCAC wiccac.cat
i WebmÓster de Kontrol Web kontrolweb.cat



(*) del paÝs o amb una forta implantaciˇ/vinculaciˇ
(**) A causa del ress˛ que ha tingut aquest treball, WICCAC seguirÓ treballant en aquesta lÝnia i anirÓ actualitzant i completant la informaciˇ, la qual es farÓ p˙blica peri˛dicament com una mena de bar˛metre de l'˙s del catalÓ a Internet.



Portada WICCAC | Informaciˇ sobre WICCAC



Creative Commons License
Aquesta obra estÓ subjecta a una LlicŔncia de Creative Commons.