WICCAC


WebmÓsters
Independents




Portada WICCAC


QuŔ Ús WICCAC





WICCAC

Posa el Bar˛metre a la teva web:

Posa el Bar˛metre a la teva web

Bar˛metre de l'˙s del catalÓ a Internet (**)

Darrera actualitzaciˇ del resum de situaciˇ del Bar˛metre
 
Ress˛ del Bar˛metre a Internet - Enllašos


Ďptiques

Sector amb bona presŔncia del catalÓ, que ha anat creixent.

Cottet Ďptics (*) www.cottet.es catalÓ i castellÓ
INDO (*) www.indo.es castellÓ, catalÓ i anglŔs
General Optica (*) www.generaloptica.es catalÓ, castellÓ i portuguŔs
Vista Optica (*) www.vistaoptica.es catalÓ, castellÓ i gallec
Grup Maestre (*) www.grupomaestre.com catalÓ i castellÓ
Natural Optics (*) www.naturaloptics.com castellÓ i catalÓ
Optica 2000 (*) www.optica2000.com castellÓ, catalÓ i portuguŔs
Opticalia (*) www.opticalia.es castellÓ, catalÓ, anglŔs i portuguŔs
Ďptica Bofill Bassons (*) www.bofillbassons.com catalÓ i castellÓ
L'Ďptica UniversitÓria (*) www.opticauniversitaria.com catalÓ i castellÓ
Ëptica Sanabre (*) www.opticasanabre.com castellÓ i catalÓ
Primera Ďptics (*) www.primeraopticos.net castellÓ i catalÓ
Multiopticas Florit (*) www.mflorit.com castellÓ i catalÓ
Ďptica FluviÓ (*) www.fluvia.com catalÓ
Ďptica FÓbregas (*) www.sant-andreu.com/com-1/fabregas catalÓ
Ďptica Focus (*) www.opticafocus.com catalÓ
Ďptica Soler Centre Visual (*) www.solercentrevisual.com catalÓ
Ďptica Llinars (*) www.opticallinars.com catalÓ
Ďptica Elisabet (*) www.opticaelisabet.com catalÓ
Ďptica Soler (*) www.opticasoler.es catalÓ
Ulldecat (*) www.ulldecat.cat catalÓ
Federˇpticos www.federopticos.com castellÓ
Multiˇpticas www.multiopticas.es castellÓ
Visionlab (*) www.visionlab.es castellÓ i portuguŔs
Mßs Visiˇn (*) www.masvision.es castellÓ
Optica Moratˇ (*) www.opticamorato.com castellÓ
Essilor Espa˝a www.essilor.es castellÓ
Alain Afflelou www.alainafflelou.es castellÓ, portuguŔs, francŔs i anglŔs



Grups del Bar˛metre
Grans Empreses i Multinacionals | Autom˛bil | Telecomunicacions i Telefonia | Caixes i Bancs | Portals | Cercadors i Directoris | Fires i Salons | Cinema | Teatre i Dansa | Diaris i Revistes | Viatges, Turisme, Transports i Hotels | RÓdio i Televisiˇ | Esports | ONG | Jocs i Oci | M˙sica | Universitats | Editorials i Llibreries | Assegurances | Alimentaciˇ i Begudes | Vins i Caves | ElectrodomŔstics i Fotografia | InformÓtica i Internet | ImmobiliÓries | Moda i Roba | Neteja i Perfumeria | Varis | Laboratoris | Ďptiques | Missatgeria i Transport | EsglÚsia | PaÝs ValenciÓ | Illes Balears | Empreses de treball temporal | Institucions de l'Administraciˇ de l'Estat i de la UE |



Joan Soler i MartÝ
membre de l'equip de Coordinadors de WICCAC wiccac.cat
i WebmÓster de Kontrol Web kontrolweb.cat



(*) del paÝs o amb una forta implantaciˇ/vinculaciˇ
(**) A causa del ress˛ que ha tingut aquest treball, WICCAC seguirÓ treballant en aquesta lÝnia i anirÓ actualitzant i completant la informaciˇ, la qual es farÓ p˙blica peri˛dicament com una mena de bar˛metre de l'˙s del catalÓ a Internet.



Portada WICCAC | Informaciˇ sobre WICCAC



Creative Commons License
Aquesta obra estÓ subjecta a una LlicŔncia de Creative Commons.