WICCAC


WebmÓsters
Independents




Portada WICCAC


QuŔ Ús WICCAC





WICCAC

Posa el Bar˛metre a la teva web:

Posa el Bar˛metre a la teva web

Bar˛metre de l'˙s del catalÓ a Internet (**)

Darrera actualitzaciˇ del resum de situaciˇ del Bar˛metre
 
Ress˛ del Bar˛metre a Internet - Enllašos


Cinema

Sector que ha millorat la presència del català. Hi ha encara algunes excepcions importants.

3XL.cat - Cinema (*) www.3xl.cat/p3xl/3xl.jsp?seccio=cinema catalÓ
Museu del Cinema - ColĚlecciˇ TomÓs Mallol - Girona (*) www.museudelcinema.org catalÓ, castellÓ i anglŔs
Grup Bala˝Ó (Cines i Teatres) (*) www.grupbalana.com catalÓ i castellÓ
Sitges - Festival Internacional de Cinema FantÓstic de Catalunya (*) sitgesfilmfestival.com catalÓ, castellÓ i anglŔs
Cromosoma (*) www.cromosoma.com catalÓ, castellÓ i anglŔs
Imax Port Vell (*) www.imaxportvell.com catalÓ, castellÓ i anglŔs
FilmCat (*) www.filmcat.cat catalÓ
Boliche Cinemes (*) bolichecinemes.cat catalÓ
CinemesGirona.com (*) www.cinemesgirona.com catalÓ
Circuit Urgellenc (Lleida) (*) www.circusa.com catalÓ i castellÓ
Cines Verdi (*) www.cines-verdi.com castellÓ, catalÓ (Cines Barcelona) i anglŔs
Cinema Ieti (*) www.cinemaieti.com catalÓ i castellÓ
Luk Internacional (*) www.luk.es castellà i català
Cine Club Vilafranca (*) www.cineclubvila.com catalÓ
Cinema-Rescat (*) www.cinemarescat.com catalÓ i castellÓ
Memorimage - Festival Europeu de Cinema i Televisiˇ (*) www.memorimagefestival.org catala, castellÓ, francŔs i anglŔs
Publicine VallŔs (*) www.publicine.net catalÓ i castellÓ
Cinesa (*) www.cinesa.es castellÓ (petites parts en catalÓ i euskera)
Lauren Films (*) www.laurenfilm.es castellÓ (en catalÓ i anglŔs, nomÚs informaciˇ del Grup Lauren)
Filmax (*) www.filmax.com castellÓ
Cinemes MÚliŔs (*) www.cinesmelies.net castellÓ
Cines Renoir (*) www.cinesrenoir.com castellÓ
Isabel Coixet (*) www.isabelcoixet.com castellÓ
Cinebank (*) www.cinebank.com castellÓ
FilmAffinity www.filmaffinity.com anglŔs i castellÓ



Grups del Bar˛metre
Grans Empreses i Multinacionals | Autom˛bil | Telecomunicacions i Telefonia | Caixes i Bancs | Portals | Cercadors i Directoris | Fires i Salons | Cinema | Teatre i Dansa | Diaris i Revistes | Viatges, Turisme, Transports i Hotels | RÓdio i Televisiˇ | Esports | ONG | Jocs i Oci | M˙sica | Universitats | Editorials i Llibreries | Assegurances | Alimentaciˇ i Begudes | Vins i Caves | ElectrodomŔstics i Fotografia | InformÓtica i Internet | ImmobiliÓries | Moda i Roba | Neteja i Perfumeria | Varis | Laboratoris | Ďptiques | Missatgeria i Transport | EsglÚsia | PaÝs ValenciÓ | Illes Balears | Empreses de treball temporal | Institucions de l'Administraciˇ de l'Estat i de la UE |



Joan Soler i MartÝ
membre de l'equip de Coordinadors de WICCAC wiccac.cat
i WebmÓster de Kontrol Web kontrolweb.cat



(*) del paÝs o amb una forta implantaciˇ/vinculaciˇ
(**) A causa del ress˛ que ha tingut aquest treball, WICCAC seguirÓ treballant en aquesta lÝnia i anirÓ actualitzant i completant la informaciˇ, la qual es farÓ p˙blica peri˛dicament com una mena de bar˛metre de l'˙s del catalÓ a Internet.



Portada WICCAC | Informaciˇ sobre WICCAC



Creative Commons License
Aquesta obra estÓ subjecta a una LlicŔncia de Creative Commons.