WICCAC


Webmàsters
Independents




Portada WICCAC


Què és WICCAC





WICCAC

Posa el Baròmetre a la teva web:

Posa el Baròmetre a la teva web

Baròmetre de l'ús del català a Internet (**)

Darrera actualització del resum de situació del Baròmetre
 
Ressò del Baròmetre a Internet - Enllaços


Teatre / Dansa

La situació al món del teatre i la dansa ha arribat al 100% de webs en català.

Teatral.net (*) www.teatral.net català
Teatre Barcelona (*) www.teatrebarcelona.com català i castellà
TNC - Teatre Nacional de Catalunya (*) www.tnc.cat català
Els Comediants (*) www.comediants.com català, castellà, anglès i francès
Teatre Lliure (*) www.teatrelliure.com català
Dagoll Dagom (*) www.dagolldagom.com català, castellà i anglès
Els Joglars (*) www.elsjoglars.com català i castellà (textos en altres 5 idiomes)
El Tricicle (*) www.tricicle.com català, castellà i anglès
3xtr3s online (Tricicle, Dagoll Dagom, Anexa) (*) www.3xtr3s.com/cat/index.html català i castellà
La Fura dels Baus (*) www.lafura.com català, castellà i anglès
La Cubana (*) www.lacubana.es català i castellà
T de Teatre (*) www.tdeteatre.com català
Mercat de les Flors (*) www.bcn.es/icub/mflorsteatre català i castellà
Projecte Ciutat del Teatre (*) www.ciutateatre.com català
Gran Teatre del Liceu (*) www.liceubarcelona.com castellà, català i anglès
Sales Alternatives de Barcelona (*) www.salesalternativesbcn.com català
Teatre Victòria (*) www.teatrevictoria.com català
Teatre Poliorama (*) www.teatrepoliorama.com català
Teatre Romea (*) www.teatreromea.com català i castellà
Jove Teatre Regina (*) www.jtregina.com català
Guasch Teatre (*) www.guaschteatre.com català
La Villarroel (*) www.lavillarroel.cat català i castellà
Teatre Condal (*) www.teatrecondal.cat català i castellà
Teatre Goya (*) www.teatregoya.cat català i castellà
Josep Maria Pou (*) www.josepmariapou.com català i castellà
Toni Albà (*) www.tonialba.cat català, castellà i francès
Pep Bou (*) www.pepbou.com català, castellà, anglès i francès
Teatre de Guerrilla (*) www.teatredeguerrilla.com català
Teatre NU (*) www.teatrenu.com català, castellà, anglès i francès
Kràmpack (*) www.krampack.net català, castellà i anglès
Noctàmbuls (*) www.noctambuls.org català
Artenbrut (*) www.artenbrutteatre.com català
Sala Beckett (*) www.salabeckett.com català
Espai Escènic Joan Brossa (*) www.espaibrossa.com català
Teatre Malic (*) www.teatremalic.com català
Teatre Tantarantana (*) www.tantarantana.com català
Versus Teatre (*) www.versusteatre.com català
Sala Muntaner (*) www.salamuntaner.com català
Teatreneu (*) www.teatreneu.com català i castellà
L'Antic Teatre (*) www.lanticteatre.com català
Teatre de Salt (*) www.teatredesalt.net català
Sala independent de teatre La Planeta (Girona) (*) www.laplaneta.net català
Nou 69 Teatre de Torelló (*) escena.ya.com/nou69t català
Almeria Teatre (*) www.almeriateatre.com català
Institut del Teatre (*) www.institutdelteatre.org català, castellà i anglès
Teatre del Raval (*) www.teatredelraval.com català
BARTS (*) www.barts.cat català i castellà
Teatro de los Sentidos (*) www.teatrodelossentidos.com català, castellà i anglès
Teatre Apolo (*) www.teatreapolo.com català i castellà
Teatre Principal - Barcelona (*) www.teatreprincipalbcn.com castellà i català
Teatre Principal - Palma (*) www.teatreprincipal.com català i castellà
Teatre Fortuny - Reus (*) www.teatrefortuny.org/index3.html català
Teatre Bartrina - Reus (*) www.teatrebartrina.cat català
Teatre Sagarra - Santa Coloma de Gramenet (*) www.teatresagarra.es català
Teatre de Ponent - Granollers (*) www.teatredeponent.com català
Teatre Auditori - Granollers (*) www.teatreauditoridegranollers.cat català
L'Atlàntida - Vic (*) latlantidavic.cat català
Teatre Municipal El Jardí i la Cate - Figueres (*) figueresaescena.com català
Teatre Municipal de Manacor (*) www.teatredemanacor.com català
Teatre Kursaal - Manresa (*) www.kursaal.cat català
Teatre Micalet - València (*) www.teatremicalet.org valencià
CiaTre - Associació de Companyies de Teatre de Catalunya (*) www.ciatre.com català
Associació de Professionals de la Dansa de Catalunya (*) www.dansacat.org català
Sol Picó Companyia de dansa (*) www.solpico.com castellà, català, francès i anglès
Hiroshima (*) www.hiroshima.cat català, castellà i anglès
Nats Nus Dansa (*) www.natsnus.com català, castellà i anglès
Àngels Margarit Cia. Mundances (*) www.margarit-mudances.com català, castellà i anglès
Lanònima Imperial - Dansa (*) www.lanonima.com català, castellà i anglès
Vincles - Centre de Dansa (*) www.vinclesdansa.com català i castellà
Esbart Català de Dansaires (*) www.esbartcatala.org català i castellà
Grup Focus (*) www.grupfocus.cat català i castellà
Focus (*) www.focus.es català i castellà
Fila 7 Management - Teatre (*) www.fila7.com català
Mostra de Teatre de Barcelona (*) www.mostradeteatredebarcelona.com català i castellà
Gelabert-Azzopardi Companyia de Dansa (*) www.gelabertazzopardi.com castellà, anglès i català



Grups del Baròmetre
Grans Empreses i Multinacionals | Automòbil | Telecomunicacions i Telefonia | Caixes i Bancs | Portals | Cercadors i Directoris | Fires i Salons | Cinema | Teatre i Dansa | Diaris i Revistes | Viatges, Turisme, Transports i Hotels | Ràdio i Televisió | Esports | ONG | Jocs i Oci | Música | Universitats | Editorials i Llibreries | Assegurances | Alimentació i Begudes | Vins i Caves | Electrodomèstics i Fotografia | Informàtica i Internet | Immobiliàries | Moda i Roba | Neteja i Perfumeria | Varis | Laboratoris | Òptiques | Missatgeria i Transport | Església | País Valencià | Illes Balears | Empreses de treball temporal | Institucions de l'Administració de l'Estat i de la UE |



Joan Soler i Martí
membre de l'equip de Coordinadors de WICCAC wiccac.cat
i Webmàster de Kontrol Web kontrolweb.cat



(*) del país o amb una forta implantació/vinculació
(**) A causa del ressò que ha tingut aquest treball, WICCAC seguirà treballant en aquesta línia i anirà actualitzant i completant la informació, la qual es farà pública periòdicament com una mena de baròmetre de l'ús del català a Internet.



Portada WICCAC | Informació sobre WICCAC



Creative Commons License
Aquesta obra està subjecta a una Llicència de Creative Commons.